Українська постійнодіюча ГНСС-мережа


Переглянути на карті більшого розміру

Українська постійнодіюча ГНСС-мережа складається зі станцій, що входять до державних, міжнародних та комерційних мереж (станом на 2018 р.).

ГНСС-станції Головної астрономічної обсерваторії НАН України.

ГНСС-станції мережі System.NET, спостереження яких надсилаються до IGS та EPN Операційним центром ГАО НАН України.

ГНСС-станції Системи координатно-часового і навігаційного забезпечення України, спостереження яких надсилаються до EPN Операційним центром ГАО НАН України.

ГНСС-станції, які вже не знаходяться під управлінням ГАО.

ГНСС-станції, які демонтовано або зупинено.

ОСТАННІ НОВИНИ
25/03/2019 ГНСС-станція «Вінниця» (VNRS), що належить до Системи координатно-часового і навігаційного забезпечення України, включена до EPN. Пересилання добових і годинних файлів спостережень виконує Операційний центр ГАО НАН України.
22/03/2019 Відновлено роботу перманентної ГНСС-станції «Харків» (KHAR). ГНСС-обладнення не змінено. Поправки зі станції знову доступні на ntrip-кастері.
04/11/2018 ГНСС-станції «Городок» (GDRS) та «Ізмаїл» (IZRS), що належать до мережі Системи координатно-часового і навігаційного забезпечення України є кандидатами на включення до мережі EPN. Пересилання добових файлів спостережень виконує Центр аналізу ГНСС-даних ГАО НАН України. Загальну інформацію, технічні характеристики та log-файл можна переглянути на сторінках станцій.
30/09/2018 ГНСС-станція «Вінниця» (VNRS), що належить до мережі Системи координатно-часового і навігаційного забезпечення України є кандидатом на включення до мережі EPN. Пересилання добових файлів спостережень виконує Центр аналізу ГНСС-даних ГАО НАН України. Загальну інформацію, технічні характеристики та log-файл можна переглянути на сторінці станції.
13/09/2018 Оновлено перелік українських перманентних ГНСС-станцій. Деталі можна переглянути за цим посиланням.
13/09/2018 Розпочато передачу даних спостережень ГНСС-супутників (GPS/ГЛОНАСС/Галілео) зі станцій «Чернігів» (CNIV), «Дніпро» (DNMU), «Миколаїв» (MIKL), «Полтава» (POLV) та «Прилуки» (PRYL) у форматі RINEX v.3.03 до Центрів збору даних EPN. Файли також доступні на ftp-сервері ГАО НАНУ.